
Оружейный сейф Ferocon Е-139К2.Т1.П3.7022
9 699 ₴
- В наличии
- Код: Е-139К2.Т1.П3.7022
Збройовий сейф Е-139К2.Т1.П3.7022 становить інтерес, насамперед для клієнтів, готових розширювати свою колекцію гладкоствольної та нарізної зброї. Справа в тому, що в базовій комплектації сейф має 3 збройових місця, але є можливість встановлення ложемента на 6 збройових місць. Ложемент – спеціальне кріплення для зброї, яке встановлюється в сейфах. Частіше використовують ложементи затискного типу. Трейзер розташований зліва від збройового відсіку, тим самим не зменшує внутрішню висоту сейфа, дозволяючи зберігати зброю в зібраному вигляді. Так як трейзер має окрему дверцята з ключем, в ньому зручно заховати гроші, коштовності або пістолет. Під трейзером розташовані знімні полиці в кількості трьох штук. Їх можна зручно розмістити амуніцію, набої, мастильні матеріали для Вашого арсеналу. Завдяки тому, що знімні полиці, Ви можете використовувати сейф для зберігання габаритних речей, якщо зніміть одну або кілька полиць.
Збройовий сейф Е-139К2.Т1.П3.7022 важить 41 кг і має в своєму корпусі підготовлені виробником чотири анкерних отвори, які дозволять закріпити його анкерними болтами до поверхні підлоги і стіни. Двері встановлена на посилені внутрішні петлі і закривається на два надійних ключових сейфових замки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferocon |
| Страна производитель | Украина |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина стенок | 2 мм |
| Толщина двери | 2 мм |
| Цвет | Серый |
| Общие | |
| Количество полок | 3 шт |
| Вес | 41 кг |
| Количество отверстий для крепления | 4 |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1370 мм |
| Внешняя ширина | 390 мм |
| Внешняя глубина | 250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя высота | 1367 мм |
| Внутренняя ширина | 387 мм |
| Внутренняя глубина | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Количество оружейных стволов | 3 |
| Максимальная высота ствола | 1320 мм |
- Цена: 9 699 ₴

